Zestawy prezentowe specjalnie dla Ciebie

Specjalnie dla Ciebie

Nasze prezenty to produkt, który zawsze zaskakuje niestandardowymi rozwiązaniami, które jednocześnie są zaprojektowane specjalnie dla Ciebie. Przed przedstawieniem oferty dokonujemy analizy Twoich potrzeb, skali zamówienia oraz uwarunkowań logistycznych, tak by prezenty dotarły na czas, w formie wybranej przez Ciebie i z przesłaniem, na którym Tobie zależy! Oferta zawiera trzy warianty zestawów w różnych cenach, zazwyczaj w przedziale od 25 do 150 zł netto.

Zestawy prezentowe

Nasze zestawy prezentowe zawierają produkty pochodzące od biznesów społecznych m.in. spółdzielni socjalnych, które zyski z działalności gospodarczej przeznaczają na cele społeczne np. edukację, włączenie społeczne, integrację imigrantów i wiele innych. Przy konstruowaniu oferty dbamy o środowisko naturalne oraz wspieramy lokalnych przedsiębiorców. W procesie produkcji w istotnym stopniu pracują osoby z niepełnosprawnościami, co pozwala im na zdobycie godnej pracy oraz nawiązanie relacji społecznych.

Prezenty które znaczą więcej

Odpowiadam za kontakt z naszymi dostawcami – dla mnie to zawsze przygoda i odkrywanie nowych lądów. Czasami największe skarby kryją się tam, gdzie się tego kompletnie nie spodziewasz! Te skarby potem umieszczamy w naszych zestawach prezentowych, żebyście i Wy mogli się nimi cieszyć!

PAULINA KREMER

Managing Director

Skontaktuj się z nami

chętnie przygotujemy ofertę zestawów prezentowych specjalnie dla Ciebie

Paulina Kremer

tel. 606 603 461
email: pkremer@atoheca.pl

Emilia Garska

tel. 512 626 222
email: egarska@atoheca.pl

Skip to content