Rodzinny Bon Rowerowy

Rodzinny Bon Rowerowy

Dzięki wsparciu Flex Foundation Tczewscy Kurierzy Rowerowi zapraszają do skorzystaniu z Rodzinnego Bonu Rowerowego. Bon można przeznaczyć na przegląd serwisowy oraz drobne naprawy! 

Celem Rodzinnego Bonu Rowerowego jest zachęcenie mieszkańców i mieszkanek Tczewa i okolic do rozpoczęcia jazdy na rowerze poprzez naprawę ich rowerów oraz przeszkolenie w zakresie bezpiecznej jazdy na rowerze.

Mamy do dyspozycji 100 bonów, z których każdy składa się z serwisu rowerowego oraz niewielkiej puli do wykorzystania na naprawę oraz 1 h przejazdu po Tczewie wspólnie z edukatorem lub edukatorką rowerową!

Co zawiera serwis rowerów w ramach Rodzinnego Bonu Rowerowego:
– czyszczenie napędu, przerzutki przedniej i tylnej oraz hamulców,
– smarowanie łańcucha, przerzutek oraz napędu,
– regulacja przerzutek i hamulców
– centrowanie kół,
– pompowanie kół,
– kasowanie luzów na piastach kół, steru kierownicy i mechanizmu korbowego,
– kontrola połączeń śrubowych i kasowanie luzów,
– sprawdzenie sprawności i skuteczności działania podzespołów roweru wraz z informacją zwrotna dla klienta,
– bon na części w kwocie 70 zł: wymiana łańcucha, klocków hamulcowych i linek, opon oraz przerzutek, a także innych części wpływających na bezpieczeństwo jazdy.

W przypadku konieczności wymiany części roweru na większą kwotę, osoby korzystające z bonu będą miały możliwość dopłaty według indywidualnie przygotowanej wyceny.

Oprócz serwisu rowerowego zapewniamy godzinną jazdę z edukatorem/edukatorką rowerową w ruchu ulicznym. Podczas jazdy rodziny nabędą umiejętności pewnego i bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym. Uczestnicy praktycznej nauki jazdy przećwiczą z instruktorami swoje codzienne trasy np. do pracy, szkoły, do rodziny, na działkę. Dowiedzą się też, jak zgodnie z przepisami poruszać się na rowerze z dziećmi po mieście!

Osoby chętne do skorzystania z Rodzinnego Bonu Rowerowego zapraszamy na naszą stronę na FB /korbatczew do kontaktu osobistego przy ul. Krótkiej 10 w Tczewie lub telefonicznego pod nr 799 060 124

Regulamin Rodzinnego Bonu Rowerowego

Skip to content