Zostaliśmy laureatami Nagrody Smart Metropolia 2019 w kategorii: Lider zmiany!

Zostaliśmy laureatami Nagrody Smart Metropolia 2019 w kategorii: Lider zmiany!

Podczas uroczystej gali w Olivia Business Centre wręczone zostały Nagrody Smart Metropolia 2019.  Nasze działania zostały docenione i zostaliśmy laureatami tej prestiżowej nagrody!

Obszar Metropolitalny Gdańsk-Gdynia-Sopot już po raz piąty wyróżnił osoby, firmy i instytucje szczególnie zasłużone dla budowania i promowania idei metropolii. W tym roku uhonorowano naszą markę: Tczewskich Kurierów Rowerowych (w kategorii Lider zmiany), prof. Iwonę Sagan (w kategorii Partner w działaniu) oraz Elżbietę Bieńkowską (w kategorii Ambasador metropolii). Decyzją Zarządu OMGGS nagrodę specjalną Smart Metropolia 2019 przyznano pośmiertnie prezydentowi Pawłowi Adamowiczowi, twórcy stowarzyszenia metropolitalnego na Pomorzu.

Nagrodę wręczył nam Mirosław Augustyn – Starosta Tczewski

To nasz rodzimy, metropolitalny skarb. Jeśli mielibyśmy sobie wymarzyć zmianę w zakresie przedsiębiorczości społecznej i przedsiębiorczości w ogóle, to Tczewscy Kurierzy Rowerowi są jej bezapelacyjnymi liderami – mówił podczas wygłaszania laudacji starosta tczewski. Nagrodę odebrali Paulina Kremer i Maksymilian Flemming z naszego zespołu.

Podczas uroczystości nie kryli radości i wzruszenia:

– To dla nas bardzo ważne wyróżnienie. Tczewscy Kurierzy Rowerowi to był nasz pierwszy krok w ekonomię społeczną, a potem nie wyobrażaliśmy już sobie, żeby działać inaczej. Cieszymy się, że udało nam się zbudować szerokie partnerstwo wokół tej idei. Nie jest to nasze ostatnie słowo – mamy mnóstwo pomysłów na rozwój i działamy dalej! – powiedziała Paulina Kremer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content